Rejnok 2023/2024

Kurzy potápění
Ochutnávky #
Prodej vybavení
Půjčovna
Dětský kroužek
Plnění lahví

Tento základní kurz potápění nabízí vstup do světa pod vodou a je určen začínajícím potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost od samého počátku. Na rozdíl od jiných kurzů potápěče - začátečníka, poskytuje tento kurz hlubší informace související s nejnovějšími technologiemi potápění a je určen především těm, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší možné průpravy k zajištění maximální možné bezpečnosti při provozování tohoto sportu.

Tento kurz potápění nabízí certifikovanému začátečníkovi OPEN WATER DIVER (PADI, CMAS, NAUI, atd.) kurz pokročilého potápění, který rozšíří potápěčské dovednosti v pěti různých oblastech potápění a připraví ho na potápění do hloubek 30-ti metrů.

Tento program je navržen tak, aby poskytl potápěčům odpovědný výcvik pro ponory do hloubky 39msw, je-li dýchací směs vzduch. IANTD Deep Diver trénuje potápěče v dovednostech, výkonu, teorii a plánování hloubkových ponorů a byl označen jako první mezinárodně schválený program který přináší správný výcvik pro bezpečné hloubkové  potápění. Doporučuje se, aby byl program vyučován ve spojení s programem Advanced EANx Diver.

Tento program je navržen tak, aby dále rozšiřoval a rozvíjel znalosti potápěče v používání EANx dýchacích směsí v prostředí rekreačního potápění. Dále pak také rozvíjí samozřejmě dovednosti ve vodě a nabízí potápěčům lepší porozumění otázek potápění s dýchací směsí EANx a konceptů potápění s ní. Program zahrnuje použití EANx Bottom směsí v rozmezí 21-40% kyslíku a EAN50 jako směs dekompresní.

Tento program je navržen tak, aby dále rozšiřoval a rozvíjel znalosti potápěče v používání EANx dýchacích směsí v prostředí rekreačního potápění. Dále pak také rozvíjí samozřejmě dovednosti ve vodě a nabízí potápěčům lepší porozumění otázek potápění s dýchací směsí EANx a konceptů potápění s ní. Program zahrnuje použití EANx Bottom směsí v rozmezí 21-40% kyslíku.

Tento kurz je určený k výuce záchrany sama sebe a druhého potápěče.

Kalendář akcí

Dokumenty a formuláře

IANTD CENTRAL EUROPE

EDS

Partneři

Děčín sportuje

NSA

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com